Liptov Hub - logo
tel.: 0910 559 034

Coworking

Všetci pracujeme v rôznych oblastiach, no zdieľame vášeň pre komunitu. Veríme, že spoluprácou dokážeme vytvoriť produktívnejšie pracovné prostredie. 

Liptov Hub je miesto kde môžeš slobodne rásť

Všetci pracujeme v rôznych oblastiach, no zdieľame vášeň pre komunitu. Je úplne jedno či si začiatočník v podnikaní alebo skúsený business hráč. Coworking Liptov Hub tvorí komunitu, ktorá je vzájomne prospešná.

Fix Desk:

Vyberieš si voľný pracovný stôl v open space zóne a Tvoje miesto je tvoje. Na stole si môžeš nechať veci tak, ako to máš rád. Zdieľané priestory aj tlačiareň máš k dispozícii 24/7.
  • €149,- / mesiac

 

Flexi Desk:

Si súčasťou komunity so všetkými výhodami coworkingu. Každý deň si možeš sadnúť za iný voľný stôl v open space zóne. Zdieľané priestory aj tlačiareň máš k dispozíci 24/7.
  • €129,- / mesiac

 

Work Spot: 

Keď si na Liptove a potrebuješ na pár dní pracovať v produktívnom prostredí, príď. Sadneš si za voľný stôl v open space zóne v pracovné dni od 9:00 do 18:00. Kávovar aj tlačiareň máš k dispozícii.
  • €19,- za 1deň
  • €69,- za 5dní / mesiac
  • €99,- za 10dní / mesiac

Meeting Room:

Zasadačka na video call, alebo osobné stretutie s klientom. Rokovací stôl pre osem až desať ľudí, flipchart, prezentačná obrazovka, tlačiareň k dispozícii, rýchly internet a dobrá káva.
  • €29,- / hodina

 

Staň sa členom komunity:

Quidem lorem quis ipse sensus quid aliud memini adiit ipse fuit lorem si voluptatem esset quae et philosophiae iste animus.
 

Fix Desk: 1 mesiac

149,-

Flexi Desk: 1 mesiac

129,-

Meeting Room: 1 hodina

29,-

Work Spot: 10 dní/mesiac

99,-

Work Spot: 5 dní/mesiac

69,-

Work Spot: 1 deň

19,-