Liptov Hub - logo
tel.: 0910 559 034
16 November, 2022 –
17:00:00 hod

Marketingový seminár v Hube #1

Príď sa s nami zahĺbiť do témy ochrany súkromia pri meraní marketingu.
Nanovšie skúsenosti z praxe a odbornej marketingovej konferencie MeasureSummit 2022

Podrobnosti o prednáške

Príďte sa s nami zahĺbiť do témy ochrany súkromia pri meraní marketingu. Odnesiete si praktické znalosti o tom na čo sa pripraviť, a ako robiť marketing na svetovej úrovni. Vo vedení nášho moderátora a člena coworkingu Branka Kráľa sa môžete tešiť na:
  • Vysvetlenie hlavných konceptov ochrany súkromia z americkej praxe
  • Premietnutie prednášky z konferencie MeasureSummit 2022
  • Otvorenú diskusiu o vašich vlastných skúsenostiach

Branko sa s vami takto podelí o prístup k odbornej marketingovej konferencii, na ktorej bol spíkrom aj on. MeasureSummit 2022 prináša zoznam obrovských mien marketingových odborníkov, hlavne z prostredia Google Analytics a Google Tag Manager, a je tak už roky jedným z top analytics podujatí vo svete. Prednáška z konferencie v kombinácii s osobnou diskusiou o skúsenostiach z prvej ruky bude tým pravým orechovým pre nové znalosti, ktoré budete vedieť využiť v praxi.

Viac o moderátorovi: Branko vedie svoju firmu Chosen Data, agentúru so sídlom v Kalifornii špecializovanú na technický obsah a SEO pre firmy v marketingových technológiach (content and SEO for MarTech). Jeho skúsenosti s tvorbou seminárov sú bohaté, rovnako ako aj jeho zoznam odborných článkov publikovaných na najväčších marketingových blogoch. Branko je lingvista, snowboardista, zjazdár, plavec, milovník hôr, a srdečný človek ktorý vás srdečne privíta na tomto semninári, ako i na ďalších čo s ním v blizkej budúcnosti chystáme.

Online prihláška

Pridajte sa k našej komunite a spoznávajte nových ľudí.

Coworking Liptov Hub tvorí komunita členov, ktorí sa radi stretávajú, zdieľajú názory, rozvíjajú svoje podnikanie a realizujú svoje nápady. 

Staň sa členom komunity:

Spoznajte coworking Liptovský Mikuláš – Liptov Hub, kde na Vás čaká komunita kreatívnych ľudí prostredí štýlových kancelárskych priestorov

Meeting Room: 1 deň

39,-

Flexi Desk: 1 mesiac

129,-

Fix Desk: 1 mesiac

149,-