Liptov Hub - logo
tel.: 0910 559 034
10 November, 2022 –
17:00:00 hod

Work-life balance v dobe home-office

Pri práci z domu je dôležité nájsť rovnováhu medzi prácou a životom.

Podrobnosti o prednáške

Výhody práce z domu sú dobre zdokumentované. Ušetríte čas a náklady na dochádzanie, môžete si navrhnúť vlastnú kanceláriu a máte väčšiu kontrolu nad svojim rozvrhom. Práca z domu však prináša aj určité výzvy. Ľahko sa môže stať, že sa vo svojej domácej kancelárii budete príliš pohodlne a začnete pracovať dlhšie, čo môže viesť k vyhoreniu. Pri práci z domu je dôležité nájsť rovnováhu medzi prácou a životom.

Jedným zo spôsobov, ako dosiahnuť lepšiu rovnováhu medzi pracovným a súkromným životom, keď pracujete z domu, je stanoviť si pravidelné hodiny a dodržiavať ich. Ak viete, že potrebujete byť produktívny osem hodín denne, uistite sa, že si počas dňa robíte prestávky a nepracujte do večera alebo cez víkendy, pokiaľ to nie je absolútne nevyhnutné.

Viac tipov a ako si pomôcť k lepše rovnováhe medzi prácou a voľným časom so skúseným coachom Michalom Duchoňom.

Online prihláška

Pridajte sa k našej komunite a spoznávajte nových ľudí.

Coworking Liptov Hub tvorí komunita členov, ktorí sa radi stretávajú, zdieľajú názory, rozvíjajú svoje podnikanie a realizujú svoje nápady. 

Staň sa členom komunity:

Spoznajte coworking Liptovský Mikuláš – Liptov Hub, kde na Vás čaká komunita kreatívnych ľudí prostredí štýlových kancelárskych priestorov

Meeting Room: 1 deň

39,-

Flexi Desk: 1 mesiac

129,-

Fix Desk: 1 mesiac

149,-