Liptov Hub - logo
tel.: 0910 559 034

O nás

Coworking Liptov Hub vznikol z potreby pracovať na nápadoch, produktoch a službách v kreatívnom a produktívnom prostredí. Veríme, že spoluprácou dokážeme vytvoriť produktívnejšie pracovné prostredie.

Spojenie práce a komunity v srdci Liptova

Našim cieľom je prepájať ľudí so spoločnými hodnotami. Coworking Liptov Hub je miesto, kde môžeš nerušene pracovať, vzdelávať sa, stretávať s tými najlepšími a zdieľať skúsenosti.

Spoznaj Liptov Hub:

Našou snahou je vytvoriť viac než len miesto na prácu. Denne pracujeme na tom, aby sme tvorili priestor, ktorý stimuluje podnikateľskú kreativitu a pomáha vzniku nápadov.

Naším poslaním je rozvíjať talenty, využiť potenciál a dopriať nápadom vyrásť na fungujúci biznis. Na základe tohto spoločného zmyslu pre poslanie sa naši členovia každý deň navzájom inšpirujú.

Vďaka eventom a workshopom spolu zvyšujeme odbornosť komunity, aby sme posilnili zdieľanie vedomostí medzi členmi a tým aj v rámci regiónu.

Staň sa členom komunity:

Vyskúšaj atmosféru zdieľaných priestorov v coworkingu Liptov Hub. Vyber si typ členstva, ktorý najviac vyhovuje Tvojim potrebám.

Fix Desk: 1 mesiac

149,-

Flexi Desk: 1 mesiac

129,-

Meeting Room: 1 hodina

29,-

Work Spot: 10 dní/mesiac

99,-

Work Spot: 5 dní/mesiac

69,-

Work Spot: 1 deň

19,-