Liptov Hub - logo
tel.: 0910 559 034
Autor: admin •
22. August, 2022

Nová webová stránka: čo môžu používatelia očakávať?

Odkedy sme otvorili svoje brány v Liptovskom Mikuláši, snažíme sa našim členom poskytnúť čo najlepší coworking zážitok. S potešením oznamujeme, že naša webová stránka prešla rekonštrukciou. Tu je rýchly prehľad toho, čo nová web stránka so sebou prináša:

  • Elegantný a moderný dizajn, ktorý sa ľahko ovláda
  • Podrobné informácie o všetkých našich službách a vybavení
  • Aktuálne fotografie a videá, aby ste videli, o čo nám ide
  • Online rezervácia, aby ste si mohli rezervovať svoje miesto vopred
  • A oveľa viac!
Úvodná stránka nového webu coworking Liptov Hub

Preskúmaj našu novú webovú stránku a využi všetky skvelé funkcie, ktoré ponúka.

Nová webová stránka má elegantný a moderný dizajn, v ktorom je jednoduchá navigácia. Nájdete tu všetky potrebné informácie o našom coworkingovom priestore, vrátane cien a vybavenia. Zahrnuli sme aj blog a sekciu podujatia, aby ste mali prehľad o všetkých najnovších správach a udalostiach, ktoré sa dejú v našom priestore.

Preskúma našu novú webovú stránku a využi všetky skvelé funkcie, ktoré ponúka. Ak máš akékoľvek otázky alebo návrhy, neváhaj nás kontaktovať.

Výhody coworkingu v Liptovskom Mikuláši

Liptovský Mikuláš je malé mesto na Slovensku s počtom obyvateľov niečo vyše 30000. Napriek svojej veľkosti má mesto čo ponúknuť firmám a podnikateľom. Jednou z najväčších výhod coworkingu v Liptovskom Mikuláši sú nízke náklady za členstvo v porovnaní s cenami za prenájom kancelárskych priestorov. Ďalšou veľkou výhodou je blízkosť prírody. Liptovský Mikuláš, mesto medzi horami, sa nachádza v krásnom regióne Liptov, ktorý je domovom mnohých jazier a lesov. Vďaka tomu je ideálnym miestom na únik od zhonu mestského života a strávenie chvíľ v prírode.

Coworking Liptov Hub ponúka komunitu

Coworking Liptov Hub vám ponúka komunitu ľudí pracujúcich v rôznych oblastiach. Živé a moderné pracovné prostredie je navrhnuté tak, aby podporovalo spoluprácu, kreativitu a produktivitu. S rôznymi možnonsťami členstva, zasadcou miestnosťou, súkromnými kanceláriami a otvorenými pracovnými priestormi má coworking Liptov Hub všetko, čo potrebujete k svojej práci. S komunitou podobne zmýšľajúcich profesionálov budeš mať vždy niekoho, od koho môžeš dostať spätnú väzbu na svoje nápady alebo s kým spolupracovať. Ak teda hľadáš miesto na rast, coworking Liptov Hub je pre teba ideálnym miestom.

Pracovné stretnutie v meeting room Liptov Hub

Coworking: alternatíva alebo budúcnosťou práce?

Coworking je novinka–alternatívny spôsob práce. Je to flexibilný a cenovo dostupný spôsob, ako získať všetky výhody práce v kancelárii bez akýchkoľvek nevýhod. Coworkingové priestory sú oveľa vhodnejšie na spoluprácu ako tradičné kancelárie. Sú navrhnuté tak, aby podporovali vytváranie sietí a zdieľanie znalostí a dávajú pracovníkom príležitosť konzultovať nápady navzájom. Veľkou výhodou coworkingu je, že je oveľa výhodnejší ako prenájom vlastných kancelárskych priestorov. Coworkingové priestory ponúkajú rýchly innternet, tlačiareň, vybavenú kuchynku, zasadacie miestnosti, rôzne možnonsti sedenia a všetko vybavenie potrebné na prácu. Ak hľadáte flexibilnejší, cenovo dostupnejší a spolupracujúci spôsob práce, coworking je perfektným riešením.

Nová webová stránka www.liptovhub.sk je navrhnutá tak, aby pomohla ľuďom ako si Ty nájsť a spojiť sa s ostatnými, ktorí majú záujem o coworking a prácu v komunite ľudí s podobnými záujmami. Veríme, že coworking môže poskytnúť mnoho výhod vrátane zvýšenej produktivity, kreativity a spolupráce. Dúfame, že táto stránka prispeje k podpore rastu coworkingu na Liptove.

Pridajte sa k našej komunite a spoznajte nových ľudí.​

Našou snahou je vytvoriť viac než len miesto na prácu. Denne pracujeme na tom, aby sme tvorili priestor, ktorý stimuluje podnikateľskú kreativitu a pomáha vzniku nápadov.